Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

OnePlus Ace 2 Pro Mekansal Ses Desteği ile Geliyor

OnePlus Buds Pro 2, Android 13'ün Mekansal Ses özelliğini destekleyen ilk kulaklıklardan biriydi. İlk başta yalnızca birkaç OnePlus cihazı Mekansal Ses'i destekliyordu, ancak bu liste genişlemeye devam ediyor. Son zamanlarda, OnePlus Buds Pro 2 kulaklıklar OnePlus Ace 2 Pro akıllı telefonunda Mekansal Ses'i desteklemek üzere güncellendi.

Mekansal Ses Özelliği Desteklenen Cihazlar

Ağustos 2023 sonu itibarıyla, OnePlus Buds Pro 2'nin Mekansal Ses özelliği şu cihazlara uyarlandı:

  • OnePlus Ace 2 Pro
  • OnePlus Ace Pro
  • OnePlus Ace 2
  • OnePlus 11
  • OnePlus 10 Pro
  • OPPO Find X6 Pro

Mekansal Ses Özelliği Nedir?

Mekansal Ses, başınızın hareketini takip ederek sizi etrafınızdaki sesle dolduran bir çevresel ses teknolojisidir. İlk olarak Apple tarafından AirPods Pro ile popülerleştirilen bu teknoloji, şimdi yavaş yavaş Android dünyasına da girmeye başlıyor. Bu yolculuğa öncülük eden ilk kulaklıklar ise OnePlus Buds Pro 2 oldu.

 

OnePlus Buds Pro 2 Teknik Özellikleri Nelerdir?

OnePlus Buds Pro 2, altı eksenli hareket sensörleri kullanarak baş hareketinizi takip eder. Bu, kulaklığın ses kaynağını ayarlamasına ve başınızı çevirdiğinizde bile sesin her zaman aynı yönden geldiği izlenimini oluşturmasına olanak tanır. Kulaklıklar, 11 mm sürücü ve 6 mm tiz hoparlöre sahiptir ve Dynaudio ile ortaklaşa ayarlanmıştır. Ayrıca, 48dB'ye kadar aktif gürültü engelleme (ANC) sunar ve gürültü indirgeme bant genişliği 4000Hz'dir.

OnePlus Buds Pro 2 Renk Seçenekleri

Kulaklıklar, Arbor Yeşili ve Obsidian Siyahı olmak üzere iki renkte gelmektedir. OnePlus Buds Pro 2 Mekansal Ses desteği giderek daha fazla cihaza genişliyor ve bu, Android kullanıcıları için müzik ve multimedya deneyimini daha da çekici hale getiriyor.

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.