Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Beyerdynamic, iki yeni oyuncu kulaklığı duyurdu! | MMX 100 & MMX 150

Beyerdynamic, yeni MMX 100 ve MMX 150 kulaklıkları oyunculara özel olarak tasarladı. İki modelin de içerisinde en iyisini isteyen oyuncular için entegre edilmiş bir ses kartı sunuluyor.

 

 

Arkası kapalı akustik tasarımının yanı sıra çıkarılabilir META SES olarak adlandırdıkları kardioid kondenser mikrofonu sayesinde düşük ortam gürültülü kulaklık olması ile doğal ses iletimini sağladıkları iddia ediliyor.

 

MMX 100 ve MMX 150, klasik Beyerdynamic estetiği ve alüminyum kafa bandı ile birinci sınıf bir görünümü yakalıyor. Kafadaki baskı noktalarını hafifletmek için bant, suni deri kaplı bir hafızalı kulaklık köpüğü ile doldurulmuş. Beyerdynamic hafızalı köpük yastıklar ile oyunculara saatlerce rahat kalabilmeyi vaad ediyor.

 

Pratik kontrol potansları ile MMX 150 & MMX 100, oyundan çıkmak zorunda kalmadan hızlı ve hassas bir şekilde kontrol edilebilir hale getirilmiş. Beyerdynamic kulalık modellerinin özelliklerini beğendiyseniz ya da daha önce beyerdynamic kulaklıkları deneyimleme şansınız olduysa Beyerdynamic DT 900 Pro X kulaklık incelememize göz atabilirsiniz.  

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.