Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Amazon Yeni Akıllı Saatini Piyasaya Sürdü; Amazon Cheetah Square!

Amozon'nun yeni akıllı saati Amazon Cheetah Square tanıtıldı ve Avrupa piyasasında boy göstermeye başiladı bile. Akıllı saat piyasasında güzel bir yere konumlanmayı planlayan Amazon Cheetah Square'nun özellikleri ve fiyatı neler gelin hep beraber bakalım. 

 

Amazon Cheetah Square Özellikleri Neler?

Amazon Cheetah Square, 1.75 inç ekran boyutuna sahip. AMOLED bir ekran tipi seçilmiş olan akıllı saatin dikkatimizi en çok çeken özelliği 1.000 nit maksimum parlaklık değerine sahip oluşu oldu. Bunun yanında Always on Display özelliği olması hoş bir detay olmuş diyebilriiz. Cheetah Square'nin 100'den fazla kadran tasarımı bulunuyor. Akıllı saatin gövde boyutu ise 9 mm. Aynı zamanda 5 ATM'ye kadar su geçirme özelliğini kullanabiliyoruz. Akıllı saatin Amazon Alexa ile tam uyumluluğu ve uyku takibi, kan oksijen doygunluğu, nabız ölçme gibi özellikler ile donotılmış bir şekilde tasarlanmış. Ayrıca çift bant GPS ile donatılan bu akıllın saati ortalama 8 günlük batarya ömrü var. Bu süre "hassas GPS takibi" özelliğini aktif hale getirirseniz 13 saate kadar düşmekte. 150'den fazla spor modu ve Zepp OS ekosistemi dahilinde olan 100'den fazla uygulama desteği olduğunu belirtelim. Bu akıllı saatin içerisinde ki 2.3 gb'lık müzik depolaması yapabilir ve kablosuz iletişim aygıtları yani bir tws kulaklık ile kullanabilirsiniz.

 

Amazon Cheetah Square Ne Kadar?

 

Amazon Chetah Square henüz ülkemize gelmedi. Fakat Avrupa piyasasında satışa çıkarıldı ve kullanıcıların eleştirileri yavaş yavaş oluşmaya başladı. Amazon Cheetah Square'nin piyasaya çıkış fiyatı 229 euro olarak belirlenmiş.

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.