Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

U&i Couple ve Denim Serisi TWS Kulaklıklarla Tanışın: Kablosuz Kulaklıkta Yeni Trend!

U&i Couple ve Denim Serisi TWS Kulaklıklar gelişmiş pil ömrü ve mükemmel arama kalitesi gibi özelliklerle birlikte geliyor. U&i Couple serisi kablosuz kulak içi kulaklıklar, Bluetooth 5.0 + EDR desteğiyle gelir ve kompakt bir paket içerisindedir. Bunlar, hızlı bir şarj deneyimi için süper kapasitörlere sahiptir. Bu kulaklıklar, yalnızca bir saatlik şarj süresi ile beş saatlik oynatma süresi sağlar.

 

U&I Couple ve Denim Serisi True Wireless Kulaklıkların Özellikleri

 

Bu true wireless kulaklıkların şarj kutusu, 100 saate kadar kullanım süresi sağlayan 450 mAh pil kapasitesine sahip. Bekleme modunda, kulaklıkların pil ömrü 400 saate kadar çıkar. Dokunmatik hassasiyetli olan bu kulaklıklar, pasif gürültü engelleme özelliği sunar. Rahat bir kullanım deneyimi için silikon uçları bulunur. U&i Couple TWS kulaklık, gri ve siyah renk seçenekleriyle mevcuttur.

Öte yandan, U&i Denim serisi TWS kulaklıklar, Bluetooth 5.1 + EDR ile sorunsuz bir bağlantı deneyimi sunar. Bu kulaklıklar çevresel gürültüyü önleme (ENC) ve daha derin bas özelliklerine sahip. Her biri 35 mAh pil kapasitesine sahip olan bu kulaklıklar, 5 saate kadar oynatma süresi sağlar. Şarj kutusu, 350 mAh pil kapasitesine sahip ve LED panel, şarj durumunu gösterir. Tek bir şarjla, bu kulaklıklar 40 saat boyunca müzik dinlemek ve arama yapmak için kullanılabilir.

Denim serisi kulaklıklar, 500 saatlik bekleme süresi sunar ve siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip. İlk kullanıcılar, koruyucu silikon kılıfı da paket içinde bulacaklar.

 

U&İ Couple ve Denim Serisi TWS Kulaklıkların Fiyatları Ne Kadar?

 

U&i Couple ve Denim serisi TWS kulaklıkların fiyatı sırasıyla Rs 2.499 (~30$) ve Rs 2.999 (~36$). Bu U&i TWS kulaklıkları, Hindistan'daki çeşitli online ve offline perakende platformlarından ve U&i'nin resmi satış noktalarından satın alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.