Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Önerdiğimiz TWS Kulaklıklar

Selamlar sevgili müzikseverler;

 

Bildiğiniz üzere Kasım’da aşk başka olduğu gibi, alışveriş de bir başka oluyor. 22.11 tarihinin gelmesiyle birlikte, aslında Kasım sonuna kadar sürecek bir çok indirimli etiket; hayalinizde ki ürünlere ulaşmayı kolaştırmaya başladı!

 

Kulaklık.com ekibi olarak, her kategori için önerdiğimiz ürünleri sıraladık. 

 

Aradığın ses aşağıda seni bekliyor!

 

1.       Earfun Air Pro 2

 

 

Air Pro 2, Earfun’ın amiral gemisi modeli.

 

Başarılı bir ANC performansı, şık tasarımı, enerjik karakteri ve yüksek çözünürlüklü ses performansı ile, kulaklık; almak isteyecek kişilere geniş bir özellik listesi sunuyor.

 

Batarya ömrü, kablosuz şarj desteği, USB-C bağlantı noktası, hızlı şarj desteği, dokunmatik sensörü, yakınlık sensörü ve IPX5 sertifikası; Air Pro 2’nin öne çıkan olumlu özellikleri arasında.

 

Tek Eksiği, ortalamadan küçük yapıda kulaklar için belki en konforlu deneyimi yaşatmayabileceği. Buna dikkat etmenizi öneririz.

 

Tonal karakteri, özellikle kadın vokaller ve ince yapılı enstrümanların önde olduğu; fakat bunun yanında özellikle sub – basslara katılan aksanla birlikte, gövdeli çalan, elektronik parçalar dinlemenin keyifli olacağı; müzikal ve canlı bir yapıda.

 

Genel ses kalitesi ve teknik performans açısından, Air Pro 2; tam bir fiyat / performans canavarı.

 

Eğer daha küçük yapıda bir kulağınız var ve daha ferah karakterli kulaklıklardan hoşlanıyorsanız Free Pro’yu, ANC özelliği olması sizin pek ilginizi çekmiyorsa da, Air’ı tercih etmeyi de düşünebilirsiniz.

 

Earfun Air Pro 2’nin indirimli fiyatını görmek ve satın almak için; buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

2.       Momentum True Wireless 2

 

 

Sennheiser Momentum 2 TWS, markanın amiral gemisi kulak içi kablosuz kulaklığı.

 

Çok dengeli karakteri, devasa sahne yapısı ve etkili ANC özelliği; modeli üst düzey kablolu kulaklık kalitesinde ses sunan sayılı TWS’ler arasına koyuyor.

 

Momentum 2 TWS, göz alıcı metal süslemeleri ve sıradığı gövde estetiği ile, tasarımsal açıdan göze çarpan bir kulaklık.

 

Momentum True Wireless 2’nin indirimli fiyatını görmek ve satın almak için; buraya tıklayabilirsiniz.

 

3.       Sennheiser CX True Wireless

 

 

CX True Wireless, fiyatına oranla şaşırtıcı bir ses kalitesine sahip.

 

Marka 2021’de bir çok güncelleme ve yeni model ile karşımıza çıktı. Bu modellerin çoğunun ortak noktası; bunca zamandır pek natural ve sakin çizgide ilerlemiş olmalarına rağmen, artık daha canlı ve gövdeli hale bürünmeleriydi. Kullanıcı istedi, Sennhesier bunu sağladı… CX True Wireless de bundan farklı değil!

 

Bugünlerde, kablosuz kulak içi kulaklık modelleri, günlük hayatımızın her anında kullanmak üzere tercih ettiğimiz ilk kategoriyi temsil ediyor. Bu kulaklıkların sağladığı özgürlük, kablolu ile arasında fark edilmeyecek kadar iyi bağlantı kalitesi ve hayatımızı kolaylaştıracak “ANC, Transparency Mode” gibi özellikler; bu durumun temel sebepleri.

 

Sennheiser CX True Wireless; markanın en uygun fiyat etiketine sahip kablosuz kulaklığı. Bu kulaklıkta ANC ve Transparency Mode yok. Bununla birlikte; stabil bağlantı performansı ve mikrofon kalitesi ile; günlük kullanımda karşılaşabileceğiniz çoğu senaryo dahilinde, size rahatlıkla eşlik edebilecek bir kulaklık…

 

Kulaklığı kulağımıza takıp çıkarttığımızda da; müziğimiz otomatik olarak başlayıp-durmuyor. Bu, Momentum 2 TWS’nin sahip olduğu, premium bir özellik.

 

Modelin batarya ömrü kulaklık özelinde 9, kut ile birlikte toplam 27 Saat. Bu süre, CX 400 BT üzerine konulmuş ciddi bir yükseltme. 7 saatlik bir farka bakıyoruz. Bu noktada, CX True Wireless’in USB-C üzerinden şarj olduğunu söylemekte de fayda var. Hızlı şarj desteği ile birlikte; 1.5 Saat’de tam şarja, 15 dakika şarj ile ise, 1 saat kullanım ömrü elde edebiliyoruz.

 

Son olarak CX True Wireless IPX4 sertifikası ile birlikte geliyor. Bu bize, kulaklığın su sıçramalarına karşı, hangi açıdan geliyor olursa olsun dayanıklı olduğunu gösteriyor. Böylelikle CX True Wireless, aktif yaşantımızın yağmurlu günlerinde, deniz kenarında ve bu gibi alanlarda kullanılması güvenli bir kulaklık olduğunu bize ispatlıyor.

 

Modeli gerek ses karakteri, gerek konforu, gerek batarya ömrü, gerekse su sıçramalarına karşı dayanıklı mekanizması ile; bir spor kulaklığı olarak da önerebiliriz.

 

Sennheiser CX True Wireless’in indirimli fiyatını görmek ve satın almak için; buraya tıklayabilirsiniz.

 

4.       Earfun Air

 

 

Earfun Air, markanın gurur kaynağı.

 

Ses dünyasında ki bir çok otoriden, sayısız ödül toplamış bu model; pek uygun bir fiyat etiketinde yakaladığı ses performansı, müzikal karakteri, konforu, batarya ömrü, kablosuz şarj desteği ve bağlantı kalitesi ile; ANC dışında her tiki işaretliyor.

 

Earfun Air’ın indirimli fiyatını görmek ve satın almak için; buraya tıklayabilirsiniz.

 

5.       Klipsch T5 Sport

 

 

T5 Sport, T5 ailesinin boyundan askılı kablosuz kulak içi kulaklık modeli.

 

Enerjik, harekete geçirici ses karakteri, AptX HD desteği, dahili mikrofonlar ve malzeme kalitesi ile; model uzun bir müddet spor arkadışınız olarak size eşlik etmeye hazır.

 

Klipsch T5 Sport’un indirimli fiyatını görmek ve satın almak için; buraya tıklayabilirsiniz.

 

6.       Bang & Olufsen E8 Sport

 

 

Bang & Olufsen, tasarım ve malzeme kalitesi kriterleri ile fark yaratan; modelleri teknolojik birer üründen ziyade sanat eseri takısı alan cinsten ürünler üreten bir firma.

 

E8 Sport, gerçekten tam donanımlı, Premium bir spor kulaklığı.

 

Ürünün öne çıkan özellikleri arasında; IP57 suya ve toza karşı dayanıklılık sertifikası, AptX desteği, kablosuz şarj desteği, ANC ve alüminyum, deri gibi üstün yapı bileşenleri yer alıyor.

 

E8 Sport, şıklık ve Bang & Olufsen ses kalitesine alışmış kullanıcılar için, aktif hayata yönelik bir çözüm.

 

E8 Sport’un indirimli fiyatını görmek ve satın almak için; buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

7.       Bang & Olufsen E8 3rd

 

 

E8 3. Jenerasyon, aslında yukarıda açıkladığımız E8 Sport ile benzer özellikler taşıyan; daha hafif senaryolara uygun, daha narin ama tasarımsal stilini ön safhada tutan Premium bir kulaklık.

 

Bang Olufsen Connect uygulaması üzerinden ayarlanabilen EQ ayarları ile kulaklığın ses karakterini, istediğiniz doğrultuda şekillendirebiliyor, 35 saate varan pil ömrü ve başarılı ANC performansı ile günlük kullanımınızda karşılaşabileceğiniz her senaryoya uygun kulaklığa, E8 ile Premium yollarla ulaşmış oluyorsunuz.

 

E8 3rd’un indirimli fiyatını görmek ve satın almak için; buraya tıklayabilirsiniz.

 

8.       Klipsch T5 II TWS ANC Mclaren