Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Sony' den İki Yeni Ürün; MDR-MV1 Kulaklık ve C-80 Mikrofon

Sony, profesyonel ve ev kullanıcıları için yeni kulaklık ve mikrofon modellerini Hindistan’da duyurdu. Sony, Hindistan pazarına MDR-MV1 Referans Monitör Kulaklıkları ve C-80 Tek Yönlü Kondansatör Mikrofonu adlı iki yeni ürün getirdi. Sony Hindistan’ın tanıttığı bu ürünler, ses kalitesi ve performansı açısından dikkat çekiyor. MDR-MV1 kulaklıklar, ses mühendisliği ve müzik yapımı gibi profesyonel alanlarda çalışanlar için özel olarak tasarlanmıştır. Diğer adıyla stüdyo kulaklığı olarak da nitelendirilebilir. C-80 mikrofonu ise hem profesyonel hem de amatör kullanıcılar için idealdir.

 

Bu mikrofon ile vokal, enstrüman, podcast, web yayını gibi çeşitli ses kayıtları yapabilirsiniz. MDR-MV1 kulaklıklar, net ve yüksek çözünürlüklü bir ses deneyimi sunar. Geniş bir frekans aralığına sahip olan kulaklıklar, ses nesnelerinin konumunu ve ses değişimlerini hassas bir şekilde algılıyor. MDR-MV1 kulaklıklar, mix ve mastering gibi profesyonel işlemler için ideal. Hafif ve konforlu bir yapıya sahip olan kulaklıklar, uzun süreli kullanım için nefes alabilen kulak yastıklarına sahip. Kulaklığın yanında yüksek kaliteli 2,5 m uzunluğunda bir kablo ve stereo mini jak adaptörü de verilmekte.

 

Kulaklığın ağırlığı yaklaşık 233gr. C-80 mikrofonu ise ev stüdyosu kullanımına uygun bir mikrofondur. Sony’nin C-800G ve C-110 mikrofonlarının özelliklerini taşıyan bu mikrofon, aynı zamanda gürültü önleme özelliği ile ses kalitesini artırır. Çift diyafram yapısı sayesinde vokalleri stabil bir şekilde kaydeder. Enstrüman seslerini gerçekçi bir şekilde yansıtır ve kayıt sırasında düşük frekanslardaki patlamaları ve yakın çevreden gelen gürültüleri azaltır.

Sony’nin yeni kulaklık ve mikrofon modellerinin fiyatları ise şöyle: MDR-MV1 kulaklıklar 39.990 rupi (~487 dolar), C-80 mikrofonu 49.990 rupi (~609 dolar). 

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.