Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Twitter Blue Abonesi Olmayanlar İçin Büyük Kısıtlamalar Getiriyor!

Twitter, kullanıcılarına geçtiğimiz dönemlerde abonelik sistemi getirmişti. Bu abonelik sisteminde kullanıcılar Mavi tik'li hesaplara sahip oluyorlardı. Twitter'ın kullanıcılar için yapttığı bu olay biraz tepki almış olsa da bu sistem çalıştı diyebiliriz. Şimdi de gündem olan bir durum daha var. Twitter kullanıcılarının abonelik satın almaması durumda bazı kısıtlamalar getirecek. Bu Twitter kısıtlamaları neler hep beraber bakalım.

 

Twitter Normal Üyelere Hangi Kısıtlamaları Getiriyor?

 

  • Twitter'da kullanıcılar günde 500 DM atabilirken, normal üyelere artık bu DM sayısını 30'a indirecek.
  • Twitter Blue aboneleri daha uzun tweet'ler atabilecek. Normalde Twitter'da 280 karakter sınırlaması bulunurken, Twitter Blue aboneleri bu sınırlamayı aşarak daha uzun tweetler yazma imkanına sahip olacak. Elon Musk geçenlerde bu bilgiyi doğrulayan bir konuşma yapmıştı.
  • Mesajları geri alma daha uzun Tweet yazma gönderileri geri alma gibi özelliklerden sadece Twitter Blue aboneleri yararlanabilecek.

Bu değişikliklerin ne zaman yürürlüğe gireceği konusunda henüz bir bilgi ise mevcut değil. Fakat Elon Musk bu işe kafayı takmış durumda gibi görünüyor. Bu konu hakkında düşünceleriniz neler? acaba Twitter eskisi gibi yoğun kullanılmaya devam edilecek mi yoksa itibarı düşecek mi? yorumlarda belitmeyi unutmayın.

Güncel teknoloji haberlerini Kulaklik.com'dan takip etmek için haberler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.