Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Bose QuietComfort 45 ANC Kulaklık Yenilendi

Bose QuietComfort 45 ANC Kulaklık Yenilendi

 

Bose, QuietComfort 45 serisi gürültü önleyici kaliteli ve rahat kulaklıklardan oluşur. Yenilenen versiyonuyla birlikte artık daha iyi pil ömrüne, iyileştirilmiş ses kalitesine ve daha fazlasına sahip.

 

Müzik keyfini, gürültülerden arınmış bir biçimde doruğa çıkarmak için Bose kulaklığın aktif gürütü önleme özelliği bulunmakta. Önceki nesil QC35 kulaklıklarındaki ANC özelliğinin, bu seride ciddi anlamda geliştirildiği iddia ediliyor. Dr. Amar Bose, ANC kulaklıkların mucidiydi. Bu anlamda, Bose'a güvenimiz tam.

 

Gürültü önleme özelliğinin “Quiet” ve “Aware” olmak üzere iki modu bulunmakta.

 

QC45, Bose'un iddiasına göre müziği her zamankinden daha iyi duymanızı sağlayacak derin ve net bir ses kalitesi sağlayan özel bir teknolojiye sahip.

 

Kulaklıkta, aynı zamanda net sesli görüşmeler yapılmasına da olanak sağlayan çift mikrofon hüzme şekillendirme teknolojisi bulunmakta.

 

 

Batarya ömrünün 24 saat olması, fena bir değer olmasada; bu anlamda çok daha başarılı performanslar bulunmasından dolayı etkileyici değil.

 

Uzun süre dayanacak şekilde günlük kullanıma uygun olarak tasarlanmış bu ürünü orijinal sitesinde görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.