Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Türk Müzik Platformu Fizy ve Musixen İş Birliği Yaptı

Türk Online Müzik Platformu Fizy 'i Türkiye’de bilmeyen neredeyse yok. Musixen’de Müzisyenlerin kullanıcılarla beraber canlı yayın yapıp gelir elde edebildikleri bir sosyal medya müzik platformu. Musixen ve Fizy yakın zamanda iş birliği yaptığını duyurdu. Musixen’in aktif olarak 330 Bin Kullanıcısı ve günlük 205 saat canlı yayın süresi bulunuyor.

 

Marka Daha da genişlemeyi düşünüyor. Markanın hedefleri arasında 2023 yılına kadar Afrika ve Latin Amerika bölgesine 2024 yılında Güneybatı Asya ve Körfez bölgesine ve 2025 yılında ise Kuzey Amerika ve Avrupa’yı fethetmeyi düşünüyor.

 

Bu doğrultuda Fizy ve Musixen güçlerini birleştirerek daha fazla kullanıcıya erişmek, etkileşimi artırmak için kararlı bir şekilde yol alacaklarını ve yenilikçi bir yaklaşımla ilerleyeceklerini söyledi. Aynı zamanda bu iki marka organik kitle iletişimi yaratmayı hedefliyor. Özellikle Spotify gibi online müzik platformlarında son yıllarda kullanıcı odaklı çalışmalar gerçekleştiriliyor. Spotify Blend özelliği bu kullanıcı odaklı yaklaşıma güzel bir örnek olarak karşımıza çıkıyor. Bakalım Fizy'nin Musixen ile iş birliği sonrası Spotify'ın yanıtı ilerleyen günlerde nasıl olacak?

 

Bu Tarz Haberlerin Devamı İçin Bizi Takip Etmeyi Unutmayın. Görüşmek Üzere.

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.