Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Hem Kulaklık Hem Hoparlör Aynı Anda! Görüntülü Görüşme ve Toplantı Yapmak İçin Birebir!

Günümüzde evden çalışma sistemleri, ofisler ve artan görüntülü görüşme sıklığı nedeniyle Bluetooth kulaklık kullanımı zorunlu hâle gelmiştir. Gelişen teknolojiyle birlikte, sıradan kulaklıklar dış sesleri engellemede etkili olsa da, bazı durumlarda dış dünyayla olan bağlantının fazlasıyla kesilmesine yol açabilmektedir. Üstelik, uzun süre kulaklık kullanmak da rahatsızlık verici olabilmektedir.

Bununla birlikte, bu modern sorunlara yönelik çözüm sunan görünmez kulaklık teknolojisi, hayatımıza adım adım girmeye başlamıştır. Focusound, bu teknolojiyi tasarım yönünden daha ileriye götürerek, sessiz bir dekorasyon objesi gibi görünmesini sağlamıştır.

Focusound Kulaklıklar Nasıl Çalışır?

Focusound kulaklıklar, şeffaf bir tasarıma sahip olup, kullanıcının masaüstü dekorasyonunu kişiselleştirebilmesine olanak tanır. Kullanıcılar, bu şeffaf bölgeye sevdiklerinin fotoğraflarını veya ajanda sayfalarını yerleştirebilirler.

Focusound ekibi, en yeni ses teknolojilerine herkesin erişebilmesini hedefleyen bir grup tasarımcı tarafından oluşturulmuştur. Bu ileri teknoloji, kullanıcılara özel bir ses alanı sunarak, bireysel bir ses ortamı oluşturur. Ses, belirlenen herhangi bir yönde yansıtılabilir ve 360 derece surround ses ile yönlendirilebilir ses teknolojisi kullanır. Şeffaf tasarımı sayesinde, Focusound kulaklık modelleri bu ileri teknolojiyi geleneksel kulaklıklardan ayırmakta.

 

Focusound, Kickstarter kampanyasını başlatarak hedefledikleri desteği başarıyla toplamıştır. Bu teknolojinin hayatımıza girmesiyle, kulaklık kullanımının rahatsız edici bir durum olmaktan çıkacağı ve kullanıcıların özel bir ses alanı yaratarak sorunlarına çözüm bulabilecekleri öngörülmekte. Bu tarz içeriklein devamı için bizi takip etmeyi unutmayın. Görüşmek üzere.

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.