Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Philips, Fidelio Serisine Yeni Kulaklık Modelleri Getiriyor!

Philips, Fidelio serisine geliştirmeler yapacağını duyurmuştu. 2 tane kulaklık çıkartıyor. Bunlar; Fidelio L4 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık ve Fidelio T2 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık olacak. Hadi bu kulaklıkların ne gibi özellikleri var beraber bakalım.

 

Fidelio L4 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

 

Fidelio L4 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık, Geçen sene çıkan ve herkes tarafından pek iyi alan Fidelio L3'ün yeni modeli olarak tasarlanmış. Kulaklığın ne gibi özellikleri var veya nasıl geliştirmeler yapılmış? Fidelio L4'ün Aktif gürültü önleme, uzun batarya ömrü ve kaliteli bir malzeme yapısının oldundan bahsediyor Philips. Kulaklığın genel kullanımda 50 saatlik bir batarya ömrü olacak. Ayrıca ANC yani Aktif gürültü önleme özelliğinin kullanımı söz konusuysa pil ömrü 40 saate düşecek. Philips Fidelio L4'de ses karakterine biraz odaklanmış gibi görünüyor. Philips, kulaklığa biraz daha sert bir karakter, orta ve yüksek ses almanız için gelilştirildiğini söyledi. Fidelio L4 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklıkta 40 mm'lik grafen kaplama sürücü kullanılmış. Hibrit ANC teknolojisine sahip L4'de 4 adet mikrofon bulunuyor ve yazılım desteğiyle beraber sorunsuz bir ANC performansı sağlayacak gibi duruyor. Ayrıca havalandırma için konulan aksamlar L4'de arka tarafa alınmış. Bu da rüzgarda bozulmalara engel olan güzel bir haraket. Bluetooth 5.3'le bağlantı sağlayabileceğiniz Fidelio L4'de LDAC ve LC3 kodekleri için destek almanızı sağlayan 3,5mm jak kablosu ve bir USB-C kablosu kutu içeriğinde sunuluyor. 15 dakikalık bir şarj etme süresiyle 5 saatlik ekstra oynatma da sağlayabiliyorsunuz. 

 

 

Fidelio T2 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

 

Fidelio T2 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık, Fidelio T20'nin güncel sürümü olarak tasarlanmış. Philips T2'nin T20'ye göre %1 oranında daha küçük, kutularının ise %40 oranında daha küçük tasarlandığını söyledi. Fidelio T2'de 9,2 mm'lik grafen kaplamalı dinamik sürücü ve özel olrak tasarlanmış armatür sürücülerle birlikte çalışmal için dizayn edilmiş. Yüksek çözünürlüklü bir ses kalitesi olan Fidelio T2'de Bluetooth 5.3 kullanılmış ve güçlü bir bağlantı sağlamakta. ANC (Aktif Gürültü Engelleme) performansı içinse elimizdeki bilgiler şunlar; Philips kulaklıklarda her birinde 3'er adet gürültü engelleyici mikrofon kullandığını söyledi. Bu mikrofonların 2 tanesi gürültü engelleme işlevini yerine getirirken, geriye kalan 1 adet mikrofon rüzgarı önlemek için tasarlanmış. Kulaklığın batarya ömrü 10+30 saat toplamda 40 saat iken ANC açıkken 9+27 yani 36 saate düşüyor. Burada ki 4 saatlik kayıp göz ardı edilebilir. Fidelio T2 Bluetooth Kulaklıkların IPX4 sertifikası olması ise gayet makul bir özellik olmuş. 

 

 

Konuyla ilgili gelişmeler oldukça sizleri haberdar edeceğiz. Güncel haberlerin devamı için bizleri takip etmeyi unutayın.😊

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.