Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Apple Yeni AirPods Max ve Ucuz Fiyatlı AirPod'ları Gelecek Yıl Piyasaya Sürülebilir

Apple analisti Ming-Chi Kuo, AirPods Max 2 ve uygun fiyatlı AirPods modellerinin 2024'ün ikinci yarısında veya 2025'in ilk dönemlerinde gelebileceğine inanıyor.

Analist Min-Chi Kuo, 9to5Mac tarafından tespit edilen bir tweet'te , Apple'ın AirPods Max kulaklıkları için bir güncelleme üzerinde çalıştığını ve 99 $ hedef fiyatla bir AirPods "lite" geliştirdiğini yazdı. Ancak Kuo'ya göre, yeni ürünler yakın zamanda gelmeyecek ve daha uygun fiyatlı AirPod'lar için hedef çıkış tarihi 2024'ün ikinci yarısından önce olmayacak.

AirPods lite (veya LE veya Apple onlara ne demeye karar verirse) ile Apple, muhtemelen piyasadaki birçok ucuz kablosuz kulaklık pazar payının bir kısmını geri almaya çalışacaktı. Hiçbiri aktif gürültü engelleme sunmazken, Oppo gibi şirketlerin rakipleri ANC'yi 100 doların altında sunuyor. 

Bloomberg'den Mark Gurman'a göre, Apple'ın AR kulaklığına odaklanması diğer ürünler için "sessiz bir 2023"e yol açacak , bu nedenle yeni ses ürünleri yakında gelmeyecek. Kuo, daha ucuz model de dahil olmak üzere yeni nesil AirPods'un 2024'ün ikinci yarısından veya 2025'in ilk yarısından itibaren satışa sunulacağını tweetledi.

Apple, 3. nesil 2021 AirPods ile güncellenmiş tasarım, Uyarlanabilir EQ, IPX4 ter ve suya dayanıklılık, daha uzun pil ömrü, iyileştirilmiş konuşma kalitesi ve daha fazlasının yanı sıra dinamik kafa takibi özellikli Spatial Audio'yu tanıttı. Ürünle ilgili ana şikayetler uyum, ses kalitesi ve fiyatlandırma ile ilgiliydi.

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.