Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Huawei İçerisinde Kulaklık Barından Akıllı Saatiyle Karşımıza Çıktı!

Huawei, her geçen gün elindeki teknolojik imkanların sınırlarını zorlayarak bir üstüne koymayı başaran sayılı markalardan. Bu seferde akıllı saatlerini piyasaya sürdüler. Bu akıllı saatin öyle bir özelliği varki gelecekte kulaklıklarımızla akıllı saatlerimizi aynı anda satın alıp kullanabiliyor olacağız gibi duruyor. Huawei Watch Buds. Hadi gelin bu kulaklıklı saat bize neler sunuyor hep beraber bakalım.

 

 

Huawei Watch Buds Akıllı Saatin içerisinde TWS kulak içi kulaklıklar mevcut. Saatin önceki serilerdeki gibi yuvarlak bir tasarımı olduğunu söyleyim. Peki kulaklıklar nerede? Bu sorunun cevabı çok basit. Bluetooth Kulaklıklar, Akıllı saatin ön yüzeyindeki ekranın altında yer alıyor ve kulaklıklara ulaşmak için kılipsli tuşa basarak erişebiliyorsunuz. Akıllı saat aynı anda kulaklıkların şarj kutusu görevini görecek. Akıllı saatimizin işletim sistemi HarmonyOS 3.0 olarak karşımıza çıkıyor. Paslanmaz çekilten üretilen akıllı saatin gayet sağlam olacağını düşünüyoruz. Ekran çözünürlüğü ise Amoled 466 x 466 çözünürşüğünde olduğu açıklandı. Kulaklık tasarımları alışkın olduğumuz gibi saplı bir yapıda değil. olabiliğine küçük aynı bir tıkaç edasıyla karşımıza çıkıyor.

 

 

Peki kulakları çıkarmak için saatin kapağını açtığımızda kaç kez dayanacak? Huawei, bu konuda 100.000 bin kez test yaptığını ve uzun süreler akıllı saatin bozulmuyacağını söyledi. Aynı zamanda ivme ölçer, ritim ölçer, jiroskop ve Sp02 sensörlerine sahip olduğunuda söyleyelim. 

 

Her geçen gün evrilen teknolojide acaba diğer markalar nasıl bir yenilik yapacak. Merakla bekliyoruz. Hoşçakalın 😊

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.