Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

AirPods'a Yeni Rakip: Nothing’in Yeni Kulaklığı Ear (Stick)

Geçtiğimiz aylarda ilk telefonunu tanıtan OnePlus’ın kurucu ortaklarından Carl Pei’nin yeni şirketi Nothing AirPods'a rakip bir kulaklık tanıttı. Ürün yelpazesini genişletmeye devam eden şirket Nothing Ear (stick) isimli ürün, giriş seviyesi bir cihaz olarak standart AirPods’a rakip oluyor. Android ekosistemindeki cihazlarla hızlıca bağlantı kurabilen kulaklığın fiyatı belli oldu.

Google Fast Pair Desteğine Sahip

Ear (stick) diğer Nothing ürünleri gibi ilginç bir tasarıma sahip olarak geliyor. Ear (1)’in aksine kulaklıklarda silikon uçlara yer verilmemiş ve AirPods’a benzer bir tasarım kullanılmış. Kutunun alışılmışın dışındaki tasarımı, Qi kablosuz şarj desteğini engellese de firma, USB-C ile 10 dakikalık şarjın kulaklıklara 2 saatlik kullanım ömrü vereceğini belirtiyor. Kulaklıkların 7 saatlik batarya ömrü olduğu ve şarj kutusunun 22 saatlik ek kullanım sunduğu belirtilmiş. Ayrıca cihaz, Google’ın Fast Pair teknolojisini destekliyor ve Android ekosistemindeki cihazlarla hızlıca bağlantı kurabiliyor.

ear

 

Nothing’in Yeni Kulaklığı Ear (Stick) Fiyatı Belli Oldu

Üründe Ear (1)’daki aktif gürültü teknolojisine yer verilmemiş ancak 12.6mm boyutundaki sürücüleri, cihazın ses kalitesini ve gürültüsünü arttıracaktır. Stick’in tanıtılması ile firma, kulaklık bağlantı uygulamasını güncelledi. Nothing X isimli yeni uygulama; ekolayzer ayarları ve oyun modu gibi ek özelliklere sahip. Nothing Ear (stick), 4 Kasım’da 99 dolar fiyat etiketi ile satışa çıkacak ve ürünü 4-30 Kasım tarihleri arasında satın alan müşteriler, %10 indirime sahip olacak.

 

Nothing

 


Nothing Ear (stick) Tüm Teknik Özellikleri

Sürücü: 12.6 mm dinamik sürücü

Batarya: Tek şarj ile 7 saate kadar müzik, 3 saate kadar konuşma. Şarj kutusu ile 29 saate kadar müzik ve 12 saate kadar konuşma

Boyut ve ağırlık: 29.8 mm x 18.8 mm x 18.4 mm, 4.4 gram

Kutunun boyut ve ağırlığı: 87.1 mm x 29.8 mm x 29.8 mm, 46.3 gram

Bağlantı: Bluetooth 5.2

Kodek: AAC ve SBC

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.