Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Roccat SYN Max Air Oyuncu Kulaklığını Duyurdu

Üst seviye oyuncu ekipmanlarında öne çıkan marka olan Roccat yeni modelinin tanıtımını yaptı. Roccat SYN Max Air Oyuncu Kulaklığı ile büyük sürücüler sayesinde gerçek hayatta insan kulağının duyabileceği seslere odaklanıyor.

Roccat SYN Max Air kablosuz oyuncu kulaklık modeli alıştığımız boyutların aksine 50mm Nanoclear dinamik sürücülerle geliyor. Turtle Beach mühendislerinin de dokunuşuyla en iyi 3D ses kaliteli kulaklık iddiasına sahip. Kristal berraklığında ses sunan Truspeak mikrofon ise aşağı doğru indirildiğinde kendisini sessize alıyor. Stellar Wireless teknolojisi ise gecikmesiz ses iletimi sağlıyor. Diğer taraftan Bluetooth ile oyun seslerini alırken bir yandan da Discord kulaklık önerisi arayanlara iyi görüşme kalitesi sunuyor.

Roccat SYN Max Air


ROCCAT SYN MAX AİR Oyuncu Kulaklığının Fiyatı Nedir?

Roccat fiziki kontrollere sahip kulaklık şarj istasyonu ile RGB aydınlatmalı kulaklık modellerinin arasında katıldı. AIMO uygulaması aydınlatmanın uyumlu diğer ROCCAT ürünleri ile senkronize olmasını sağlıyor. Oyuncu Kulaklık modeli tek şarj ile 16 saat kullanılırken 15 dakikalık şarj ile de 3 saatlik süre kazanılabiliyor. ROCCAT SYN MAX Air kablosuz oyuncu kulaklık modeli 250$ fiyat etiketine sahip. İster RGB Kulaklık modellerini arıyor olun ister fiyat/performans oyuncu kulaklığı arıyor olun her iki seçenekte de birbirinden farklı seçenekleriniz bulunuyor. Bu seçenekler arasından doğru seçimi nasıl yapacağınız hakkında sorularınız bulunuyorsa oyuncu kulaklığı nasıl seçilir bilmeniz gerekmektedir. 

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.