Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Roccat SYN Max Air Oyuncu Kulaklığını Duyurdu

Üst seviye oyuncu ekipmanlarında öne çıkan marka olan Roccat yeni modelinin tanıtımını yaptı. Roccat SYN Max Air ile büyük sürücüler sayesinde gerçek hayatta insan kulağının duyabileceği seslere odaklanıyor.

Roccat SYN Max Air kablosuz kulaklık modeli alıştığımız boyutların aksine 50mm Nanoclear dinamik sürücülerle geliyor. Turtle Beach mühendislerinin de dokunuşuyla en iyi 3D ses kalitesine sahip.

Kristal berraklığında ses sunan Truspeak mikrofon ise aşağı doğru indirildiğinde kendisini sessize alıyor. Stellar Wireless teknolojisi ise gecikmesiz ses iletimi sağlıyor. Diğer taraftan Bluetooth ile oyun seslerini alırken bir yandan da Discord gibi görüşmelerinizi yapabiliyorsunuz.

Roccat SYN Max Air


ROCCAT SYN MAX AİR FİYATI

Fiziki kontrollere sahip kulaklığın şarj istasyonu da RGB aydınlatmalı. AIMO uygulaması aydınlatmanın uyumlu diğer ROCCAT ürünleri ile senkronize olmasını sağlıyor. Kulaklık tek şarj ile 16 saat kullanılırken 15 dakikalık şarj ile de 3 saatlik süre kazanılabiliyor. ROCCAT SYN MAX Air kablosuz kulaklık modeli 250$ fiyat etiketine sahip.

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.