Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Audio Pro Addon C5Mkll Şimdi Airplay 2 ve Google Chromecast ile Geliyor!

Audio Pro ödüllü taşınabilir hoparlörü Addon C5'in yeni versiyonunu satışa çıkardı. Audio Pro Addon C5Mkll müziği odanızın içine AirPlay2, Google Chromecast ve Auido Pro'nun multi-room sistemi ile üç farklı şekilde iletebiliyor. 

 

Markanın son zamanlardaki en büyük başarısı olan Addon C10 Mkll'nin ardından Audio Pro, C5 Mkll ile geliştirilmiş kablosuz hoparlör modelini sunuyor. C5Mkll şimdi üç seçeneğe sahip. Ayrıca kablosuz bluetooth hoparlör, multi-room müzik platformunun beraberinde Spotify Connect ve kablosuz Bluetooth akışını getiriyor.

 

Audio Pro C5Mkll; içine yerleştirilmiş iki adet 0.75 tweeter ve dört adet woofer, bir adet 25W ve iki adet 8W dijital Class D amfiyle desteklenerek sunuluyor. Audio Pro bluetooth hoparlör akustiğin de ödüllü modelinkine göre geliştirildiğini belirtiyor.

 

 

Audio Pro C5Mkll bluetooth hoparlör, kendinden öncekilerin izinden gelerek ikonik tasarımını sürdürüyor. Ön tarafı açık olan bu modelde (C10Mk ll'de bulunmayan) kullanışlı ve güzel görünümlü deri taşıma aparatı olması da oldukça şık duruyor. Audio Pro'nun belirttiğine göre müşterilerin talebi üzerine, kontrol panelinde bulunan preset tuşlarının sayısı da dörtten altıya çıkarılmış. Hoparlör; kömür siyahı, kutup beyazı ve yıldırım grisi renk seçeneklerinin yanı sıra üstünde bulunan cilalı aluminyum kontrol paneli ile farklı zevklere hitap etmeyi başarmış gözüküyor.

 

İsveç ses markasının belirttiğine göre üç seçenekli multi-room müzik platformunu oda boyutlarında ve farklı tasarımlarla ilerleyen zamanlarda görmeye hazır olun! 

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.